K ZAPŮJČENÍ

Podmínky pronájmu:
– uvedené ceny se rozumí bez obsluhy, bez paliva, bez příslušenství
– denním nájemným se rozumí nájemné za 24 hodin
– ZÁLOHA – započitatelná vratná záloha na zapůjčení stroje
– účtujeme 37 CZK za 1 litr paliva

IMG_4674Proč si půjčit zahradní drtič. Pečovat o zahradu po vzoru přírody, to znamená především vracet hodnotné živiny z organických odpadů zpět do biologického koloběhu látek. Právě odpady ze zahrady jsou ideálním hnojivem! Základem pro tento postup je jemně rozdrcený materiál, který se výborně hodí k plošnému kompostování. Pod stromy a keři vypadá pěkně, chrání před vysycháním, zabraňuje růstu plevele a zlepšuje kvalitu půdy. Navíc tleje rozdrcený materiál lépe v kompostu a rozkládá se rychleji na bohatý humus.

Cena : 350,- Kč

Kauce : 4 000,- Kč

 

IMG_4693

Tento 3500 Watt Benzín Generátor je skvělý při odlehlých oblastech, na stavbách a Ourdoor aktivit jako nouzový zdroj energie .
6,5 HP OHV vzduchem chlazená, 8 hodin provozu,  jmenovitý výstupní  příkon: 3000 Watt, Přepětí Výkon: 3500 Watt, jistič, Volt Meter, Elektrický start

Cena : 500,- Kč

Kauce : 8 000,- Kč

 

 

IMG_4687

Odvlhčovač, výkon 47(l/24hod.)

Cena : 500,- Kč

Kauce : 5000,- Kč

 

 

 

IMG_4679

Jedním z nezbytných úkonů údržby trávníku je vertikutace. Odumřelé části rostlin, zbytky pokosené trávy, plevel a mech vytvoří během vegetace ve vašem trávníku nepropustnou vrstvu. Všechny druhy vertikutátorů, jsou vybaveny ostrými noži, které odstraňují nežádoucí plsť z trávníku. Nože se zařezávají svisle do travního drnu, kde vytrhávají travní plst a mech z trávníku. Díky vertikutačním nožům přesekáme i travní výběžky a tím podporujeme růst nových výhonků. Po vertikutaci trávník lépe přijímá vláhu, živiny a vzduch a nic již nebrání látkové výměně.

Cena : 500,- Kč

Kauce : 10 000,- Kč

 

IMG_4681

Perfektní ergonomie a výkon předurčují tuto frézu pro práci ve velmi náročných podmínkách. Díky ocelovému pilovitému šneku fréza zvládá odklízení ztvrdlého a udusaného sněhu a drtí a láme ledové plotny.
Sněhová fréza je vybavena unikátním systémem ovládání směru odhozu Quick Stick.

Cena : 650,- Kč

Kauce : 15 000,- Kč

Comments are closed.